مهاجرت و پذیرش تحصیلی

ممکن است به تازگی آخرین مدرک تحصیلی خود را گرفته باشید و یا چند سالی از دوره تحصیلی و آموزشی شما گذشته باشد یا نتایج کنکور سراسری در ایران برای شما رضایت بخش نبوده باشد ، با این حال به فکر ادامه تحصیل
مهاجرت و پذیرش تحصیلی

ممکن است به تازگی آخرین مدرک تحصیلی خود را گرفته باشید و یا چند سالی از دوره تحصیلی و آموزشی شما گذشته باشد یا نتایج کنکور سراسری در ایران برای شما رضایت بخش نبوده باشد ، با این حال به فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور و یک تغییر اساسی در زندگی خود باشید؛ اگر این حس و حال شماست و گرفتن این تصمیم مهم چند وقتی است که ذهن شما را مشغول کرده، چند قدم بیشتر با مهاجرت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه خارجی فاصله ندارید و بخش مهاجرت تحصیلی گروه آموزشی شاهراه همراه شما در این راه سرنوشت ساز خواهد بود. 

مراحل مهاجرت تحصیلی در سه گام :

1- انتخاب رشته و ارسال مدارک

با توجه به شرایط و علایق شما مناسب ترین رشته و بهترین دانشگاه توسط کارشناسان ما به شما معرفی می شود. به شما کمک می کنیم تا مدارک لازم برای ارسال به دانشگاه را تکمیل کنید و برای دانشگاه ارسال می کنیم.

2 - نامه پذیرش و فرایند ویزا :

پرونده شما را در دانشگاه پیگیری می کنیم تا نامه پذیرش (LOA) از طرف دانشگاه ارسال شود. سپس به شما کمک می کنیم تا مدارک لازم برای سفارت را آماده کنید باید به سفارت مراجعه کنید و مراحل مصاحبه و انگشت نگاری را انجام دهید.
3 - مهاجرت :

حالا که فرایند پذیرش شما به درستی و با سرعت انجام شده نوبت شماست که با رزرو بلیط هواپیما با فراغ بال و خیال آسوده به سمت بزرگترین رویای زندگی خود قدم بردارید. 

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات کاری با ما در تماس باشید و یا از طریق بخش تماس با ما اطلاعات لازم را دریافت کنید.